11 czerwca 2012

[120] Tak miało byćAutorka: Diana Palmer
Tytuł: Tak miało być
Tytuł oryginału: Evan
Przełożyła: Aleksandra Komornicka
Rok i miejsce wydania: Warszawa 2012
Wydawnictwo: Mira Harlequin
Liczba stron: 224

Fragmenty książki:
"Nie przestawał go jedynie niepokoić sposób, w jaki dziewiętnastoletnia Anna siedziała i wpatrywała się w niego."
"Pożądanie było uczuciem gwałtownym, wręcz agresywnym. Zwłaszcza silne zbyt długo tłumione porządanie."
"Zapragnął jej tak mocno, że aż przeszył go dreszcz, choć bardzo mu zależało. by nie dostrzegła, jak stał się bezbronny."
"To była bardzo gorzka pigułka, którą teraz musi przełknąć."

Anna Cohran zakochana od niepamiętnych lat w dużo starszym od niej Evanie. Dziewczyna za każdym razem chce zwrócić na siebie uwagę jednak ciągle jej się to nie udaje. Evan pomimo tego, że wszyscy już wiedzą o miłości Anny do niego cały czas żyje w nieświadomości, a właściwie to nie do końca jest to takie proste. W końcu mężczyzna postanawia pokazywać się ze swoją przyjaciółką, aby zauroczona niby miłością Anna odczepiła się od niego. No i zadziałało, ale chyba aż za bardzo...

"Tak miało być" to książka opisująca prawdziwą miłość, ślepotę na uczucia innych, a także kompromisy, które prowadzą do szczęśliwego zakończenia. Dodatkowo spotykamy się tu z troską, zmartwieniem, a także radością i poczuciem bezbronności.

Diana Palmer po raz kolejny zauroczyła mnie swoją książkową fabułą. Autorka doskonale opisuje uczucia, jakie przeżywają bohaterowie i dodatkowo nie zapomina także o utrudnieniach jakie czekają na postacie. Jest to po prostu kolejna dobra książka od niesamowitej autorki, która potrafi chyba niemal wszystko przenieść na papier.

  "Tak miało być" to książka zdecydowanie dla romantyków, a także dla tych, którzy lubią miłość i kręte zakręty.

***

Egzemplarz redakcyjny otrzymałam od Wydawnictwa Harlequin Mira, za co serdecznie dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz